Strona główna > Aktualności > Domalux po raz czwarty zostaje Budowlaną Marką Roku.
Aktualności
25.01.2008

Domalux po raz czwarty zostaje Budowlaną Marką Roku.

Domalux po raz czwarty zostaje Budowlaną Marką Roku.
25.01.2008

Domalux, już po raz czwarty z kolei, znalazł się na pierwszym miejscu w Rankingu Marek Budowlanych, w kategorii Lakiery, w roku 2007.

Nagroda w rankingu jest niewątpliwym wyróżnieniem dla marki Domalux, bowiem w ten sposób docenione zostają wysiłki mające na celu ciągłą dbałość o rozwój marki, o dostarczanie produktów nowoczesnych, innowacyjnych, o niekwestionowanej jakości, spełniającej potrzeby i oczekiwania Konsumentów.

Wszystkie produkty marki Domalux są stale badane zarówno w warunkach laboratoryjnych, jak i obiektach referencyjnych, aby tworzyć tylko takie lakiery, które spełniają restrykcyjne normy Unijne oraz najwyższe wymagania Konsumentów.

Ciągłe poszukiwanie rozwiązań ekologicznych i dbałość o parametry jakościowe, skutkuje proponowaniem bezpiecznych rozwiązań, dotyczących zarówno jakości, bezpieczeństwa jak i wygody aplikacji.

Ranking Marek Budowlanych 2007 jest podsumowaniem efektów działań za dany rok, tegoroczny został sporządzany przez ASM na podstawie ogólnopolskich badań Wykonawców. W badaniu zrealizowanym w grudniu 2007 roku wzięło udział po 350 Wykonawców w każdej z kategorii rankingowej. Dla każdej kategorii Wykonawca wskazywał na markę najwyższej jakości, o najlepszej relacji ceny do jakości oraz najczęściej stosowaną.

Na podstawie wymienionych kryteriów wygenerowana została jedna, łączna ocena dla każdej marki pojawiającej się w badaniu. Budowlana Marka Roku w każdej z kategorii rankingowych to marka, która uzyskała najwyższą ocena łączną.

Ranking marek budowlanych 2007 to czwarta z kolei edycja projektu.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród w rankingu odbyło się podczas targów Budma na Gali organizowanej przez ASM i MTP 24 stycznia 2008.