Strona główna > Polityka prawna

Palety barw umieszczone na stronie są odzwierciedleniem kolorów lakierów Domalux. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zapewnić wierności barw, ponieważ ich wyświetlanie zależy od ustawień monitora oraz jego rozdzielczości.

Wszystkie treści oraz elementy graficzne umieszczone na tej witrynie są własnością PPG i nie mogą być kopiowane w całości ani w części bez zgody PPG.

PPG przykłada ogromną uwagę do poprawności i aktualności wszelkich informacji zawartych na niniejszej witrynie. Istnieje jednak możliwość występowania przypadkowych błędów.

PPG nie ponosi żadnej odpowiedzialności za nieścisłości zawarte na stronie a także za żadne szkody powstałe w związku z użytkowaniem strony. Decyzje podejmowane na podstawie informacji zawartej na stronie podlegają wyłącznej odpowiedzialności internauty.

PPG nie ponosi odpowiedzialności za obecność wirusów na stronie ani nie bierze odpowiedzialności za powstałe szkody z ich powodu. Jednakże PPG  dokłada wszelkich starań by temu zapobiegać. Internauta powinien we własnym zakresie zaopatrzyć się w odpowiednie oprogramowanie antywirusowe.